Náš příběh

Obchodní společnost Diana Company, spol. s.r.o. patří mezi přední české dovozce kompletního sortimentu sušeného a lyofilizovaného ovoce, ořechů, super-potravin, semen, sušeného ovoce a ořechů v polevách i cukrovinek přímo od farmářů, výrobců či zpracovatelů ze zemí původu, a to jak v konvenční, tak i v organické kvalitě.

Jako rodinný podnik byla naše společnost od samého počátku založena s odhodláním a s cílem nabízet nejvyšší kvalitu zboží a služeb spojenou s vysokým standardem zákaznického servisu. Dnes je naším posláním využít dosavadních zkušeností a znalosti trhu a produktů k tomu, abychom dokázali tyto hodnoty udržet a i nadále rozvíjet tak, aby naše společnost zůstala synonymem kvality, jistoty a tradice.

Vedle velkoobchodní činnosti provozujeme také síť vlastních maloobchodních prodejen v atraktivních lokalitách hlavního města Prahy. Prodejny jsou zaměřeny na prodej našeho sortimentu, produkty racionální výživy a dárkovou službu.

Naší prioritou je a vždy bude spokojený zákazník a tomu také věnujeme veškerou naši snahu. Pravidelně sledujeme mezinárodní trendy na světových veletrzích a snažíme se rozšiřovat a inovovat sortiment tak, aby naše nabídka byla stále zajímavá a pestrá, přičemž vedle kvality dbáme především na stabilitu a stálou dostupnost zboží. Nabízíme jak velkoobchodní, tak i gastro a spotřebitelské balení, abychom byli schopni uspokojit co nejširší spektrum zákazníků od výrobců až po finální spotřebitele.

V posledním uplynulém roce jsme se začali soustředit na rozšíření nabídky zpracovaných produktů a vývoj produktů na míru dle specifikace.

Disponujeme vlastní logistikou a rozsáhlými skladovými prostory s možností kontroly teploty, které jsou důležité pro uchování kvality našich produktů. Díky naší strategické poloze i pravidelně obměňovanému vozovému parku jsme schopni flexibilně doručit objednávky našich zákazníků nejen v rámci ČR, ale i po celé Evropě.

V letošním roce jsme oslavili 27 let fungování na trhu a rádi bychom při této příležitosti poděkovali všem našim obchodním partnerům a zákazníkům, jak tuzemským, tak i zahraničním, za jejich věrnost, korektní obchodní spolupráci a dobré vztahy, kterých si velice vážíme.

Naše poděkování patří samozřejmě také všem, kteří se na rozvoji společnosti Diana Company, spol. s r.o. podíleli a stále podílejí, především celému našemu současnému i bývalému personálu. Do budoucna je naším cílem další technologický vývoj a růst našich obchodních aktivit za současného udržení vysokého standardu kvality a atmosféry rodinného podniku.

 

 

rodinná fotka diana company shaya o nas

 

Těšíme se na budoucí spolupráci!

 Diana Company, spol. s r.o.

rodinný podnik

JUDr. Jamil Shaya, CSc.

generální ředitel společnosti