Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Díky cookies pro Vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší. Ke zpracování některých z nich potřebujeme Váš souhlas, který dáte kliknutím na „Souhlasím“, nebo je můžete odsouhlasit jednotlivě v „Nastavení“.
Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 222 511 196
jsmetuprovas@diana-company.cz
Náš příběh
Doprava a platba
Výdejní místa v Praze
Reklamace a vrácení zboží
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Velkoobchod
Kariéra
Kontakty
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ořechy
Ořechy
Natural ořechy
Ořechy pražené a solené
Ořechy pražené v cukru
BIO ořechy
Mandle
Kešu ořechy
Para ořechy
Makadamové ořechy
Pekanové ořechy
Lískové ořechy
Vlašské ořechy
Pistácie
Arašídy
Piniové oříšky
Kokos
Kokosové plátky
,
Kokos zlomky
,
Kokosové kostky
,
Kokos strouhaný
Kakaové boby
Kakaový prášek
Tygří ořechy
Směs ořechů
Studentská směs
,
Královská směs
Sušené ovoce
Sušené ovoce
Lyofilizované ovoce (sušené mrazem) a prášky
Lyofilizovaný ananas
,
Lyofilizovaný banán
,
Lyofilizované borůvky
,
Lyofilizované broskve
,
Lyofilizovaný černý rybíz
,
Lyofilizovaný červený rybíz
,
Lyofilizované dračí ovoce
,
Lyofilizované jablko
,
Lyofilizované jahody
,
Lyofilizované kiwi
,
Lyofilizovaná klikva
,
Lyofilizované maliny
,
Lyofilizované mango
,
Lyofilizovaný meloun
,
Lyofilizované ostružiny
,
Lyofilizované švestky
,
Lyofilizované višně
,
Lyofilizované ovocné směsi
,
Lyofilizované prášky
BIO sušené ovoce
Sušené datle
Datle Medjool
Sušené hrušky
Sušené fíky
Sušené rozinky
Sušené švestky
Sušené meruňky
Sušená jablka
Sušený zázvor
Sušená rajčata
Sušené borůvky
Sušené jahody
Sušený banán
Sušený ananas
Sušená moruše
Sušené višně
Sušené broskve
Sušené mango
Sušené třešně
Sušené goji
Sušená klikva
Aloe vera
Sušený ibišek
Sušený meloun
Sušená papaya
Sušené kiwi
Sušená pomerančová kůra
Sušené pomelo
Směs ovoce
Sušené exotické ovoce
Ovoce a ořechy v polevách
Ovoce a ořechy v mléčné čokoládě
Ovoce a ořechy v hořké čokoládě
Ovoce a ořechy v bílé čokoládě
Ovoce a ořechy v jogurtu
Ovoce a ořechy v karobu
Ovoce a ořechy v tiramisu polevě
Ovoce a ořechy v karamelu
Ovoce a ořechy v čokoládové polevě Bonnerex
Ovoce a ořechy ve speciálních polevách
Mix polev ovoce a oříšků
Cukrovinky
Nugáty a fondány
Arašídový nugát
,
Pistáciový nugát
,
Lískooříškový nugát
,
Mandlový nugát
,
Karamelový fondán
Želé
Želé XXL
Lékořice
Preclíky v čokoládě
Marcipány
Zdravé potraviny
Semínka
Chia semínka
,
Slunečnicová semínka
,
Dýňová semínka
,
Konopná semínka
,
Sezamová semínka
,
Lněná semínka
,
Mák
,
Semínková směs
Ořechová másla, pasty a krémy
Arašídová másla
,
Mandlová másla
,
Kešu másla
,
Lískooříšková másla
,
Pekanová másla
,
Kokosová másla
,
Čokoládová másla
,
Másla z vlašských ořechů
,
Pistáciové pasty
,
Sezamové pasty
,
Datlové pasty
,
Proteinella
Superpotraviny (přírodní doplňky stravy)
Acai berry
,
Alfalfa
,
Baobab
,
Camu Camu
,
Cordyceps
,
Ginkgo biloba
,
Guarana
,
Chlorella
,
Karob
,
Konopný protein
,
Lucuma
,
Maca
,
Zelený ječmen
,
Spirulina
,
Ženšen
,
Houba Chaga
Tyčinky
Chytré ovoce
Vločky a kaše
Granoly, cereálie a müsli
Marmelády, džemy a medy
Křupky a krekry
Jedlý hmyz
Čokolády
Jerky
Sušenky
Proteiny
Rostlinné proteiny
Bezlepkové pečivo
Směsi
Japonská směs
Semínka na klíčení
Polévky a vývary
Lyofilizované sýry (sušené mrazem)
Vaření a pečení
Ořechové mouky a kousky
Mandlové mouky
,
Kešu mouky
,
Mouky z vlašských ořechů
,
Pistáciové mouky
,
Kokosové mouky
,
Lískooříškové mouky
,
Ořechové kousky
Zdravé mouky, směsi a strouhanky
Špaldové mouky
,
Bezlepkové mouky
,
Žitné mouky
,
Pšeničné mouky
,
Rýžové mouky
,
Celozrnné mouky
,
Chlebové mouky
,
Sójové mouky
,
Kukuřičné mouky
,
Ostatní mouky a směsi
,
Strouhanky
Zdravé oleje a octy
Přepuštěná másla
,
Kokosové oleje
,
Olivové oleje
,
Konopné oleje
,
Makové oleje
,
Lněné oleje
,
Ořechové oleje
,
Octy
Želatina na vaření
Pudinky
Cukrářské zdobení, krémy a náplně
Jedlé květy
Obiloviny
Luštěniny
Sušené houby a řasy
Těstoviny
Koření
Cukry, soli a alternativní sladidla
Kokosový cukr
Čokolády a kakaa na vaření
Ovocné pyré
Potravinářská barviva
Kypřící prášky, kvásky a droždí
Omáčky a dipy
Nápoje
Sirupy a šťávy
Káva
Čaje
Shoty
Vody
Rostlinné alternativy mléka
Dárky
Akční nabídka
Novinky
Speciální nabídka
Přihlášení
Více
Domů
/
Speciální nabídka
Speciální nabídka
, Strana 4
Nejprodávanější
Kokos zlomky BIO 100g
Skladem
3-KOZ-20/100
44 Kč
(39 Kč bez DPH)
Natural žitný kvásek BIO 30g
Skladem
4-NZK-150/30
13 Kč
(12 Kč bez DPH)
Tygří ořech loupaný BIO 100g
Skladem
3-TO-20/100
46 Kč
(41 Kč bez DPH)
Natural kypřící prášek bez fosfátu BIO 40g
Vyprodáno
4-NKP-200/40
17 Kč
(15 Kč bez DPH)
Kakaové zlomky BIO 100g
Skladem
3-KZ-20/100
88 Kč
(79 Kč bez DPH)
Chia semínka BIO 100g
Skladem
3-CHSO-20/100
32 Kč
(29 Kč bez DPH)
Datle čerstvé bez jader BIO 500g
Skladem
33-DO-20/500
124 Kč
(111 Kč bez DPH)
Datle čerstvé bez jader BIO 100g
Skladem
3-DO-20/100
31 Kč
(28 Kč bez DPH)
Kokos zlomky BIO 500g
Skladem
33-KOZ-20/500
155 Kč
(138 Kč bez DPH)
Lifefood LIFEBAR Oat Snack citronový BIO 40 g
Skladem
4-LLOCI-15/40
35 Kč
(31 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
110
položek celkem
Cena
13
Kč
865
Kč
1
13
865
Na skladě
103
Akce
0
Novinka
13
Tip
0
Připravujeme
1
Značky
BOMBUS
5
Country Life
4
České ghíčko
2
Diana Company
40
Ella's Kitchen
3
Good Gout
5
Gullón
1
Iliada
1
Kitl
1
Lahodnosti
4
Lifefood
11
Natu
2
Natural Jihlava
9
Nominal
2
Organic Human
4
Pernerka
3
Salvest
5
Semix
1
VIVANI
7
Položek k zobrazení:
110
Výpis produktů
Švestky bez pecky BIO 3kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
772 Kč bez DPH
865 Kč
Měrná cena:
288,33 Kč / 1 kg
Do košíku
2-SBO-3
Country life Olej kokosový BIO 300ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
186 Kč bez DPH
208 Kč
Měrná cena:
693,33 Kč / 1 l
Do košíku
4-COK-6/300
Country life Sirup Datlový BIO 250ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
64 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
288 Kč / 1 l
Do košíku
4-CSD-16/250
Country life Sirup Rýžový BIO 250ml
Skladem
65 Kč bez DPH
73 Kč
Měrná cena:
292 Kč / 1 l
Do košíku
4-CSR-16/250
Lifefood LIFE CRACKERS BIO RAW Zelňáky 90g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
98 Kč bez DPH
110 Kč
Měrná cena:
1 222,22 Kč / 1 kg
Do košíku
4-LCZE-8/90
Nominal BIO cereální kaše NOMINA špaldová 300g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
216,67 Kč / 1 kg
Do košíku
4-NBCKSP-20/300
VIVANI Hořká čokoláda máta BIO 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
71 Kč bez DPH
80 Kč
Měrná cena:
800 Kč / 1 kg
Do košíku
4-VVHCMB-10/100
Biokids dětské bezlepkové křupky s mrkví BIO 55g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
27 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
545,45 Kč / 1 kg
Do košíku
4-NBKM-12/55
Připravujeme
Kakaové boby celé BIO 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
53 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
590 Kč / 1 kg
Do košíku
3-KBCO-20/100
Lifefood Lifebar Protein tyčinka jahodová BIO 40g
Skladem
34 Kč bez DPH
38 Kč
Měrná cena:
950 Kč / 1 kg
Do košíku
4-LLPJA-15/40
Lísková jádra natural 13/15 BIO 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
70 Kč bez DPH
78 Kč
Měrná cena:
780 Kč / 1 kg
Do košíku
3-LJNO-20/100
BOMBUS BIO Black currant & Coconut 50g
Skladem
26 Kč bez DPH
29 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1 kg
Do košíku
4-BBCC-20/50
Mandle natural Valencia BIO 100g
Skladem
54 Kč bez DPH
60 Kč
Měrná cena:
600 Kč / 1 kg
Do košíku
3-MNAO-20/100
Biokids bezlepkové křupky s červenou řepou BIO 55g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
27 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
545,45 Kč / 1 kg
Do košíku
4-NBKR-12/55
Červená řepa prášek BIO 100g
Skladem
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
880 Kč / 1 kg
Do košíku
3-CRPB-20/100
Kokosový cukr BIO 300g
Skladem
78 Kč bez DPH
87 Kč
Měrná cena:
290 Kč / 1 kg
Do košíku
3-KCU-20/300
Mandle loupané Valencia BIO 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
54 Kč bez DPH
60 Kč
Měrná cena:
600 Kč / 1 kg
Do košíku
3-MLO-20/100
Mouka z kokosu BIO 200g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
44 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena:
245 Kč / 1 kg
Do košíku
3-MZK-20/200
Slunečnicový protein prášek BIO 100g
Skladem
76 Kč bez DPH
85 Kč
Měrná cena:
850 Kč / 1 kg
Do košíku
3-SPPB-20/100
Acai prášek BIO 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
223 Kč bez DPH
250 Kč
Měrná cena:
2 500 Kč / 1 kg
Do košíku
3-APB-20/100
Ovládací prvky výpisu
Načíst 20 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 6.
1
4
6
110
položek celkem
Nahoru