Spolupracujeme s

 

Eva Kocourková

Vedoucí pro testování potravinových intolerancí.

Můj příběh, a spolupráce s Diana Svět oříšků

Můj příběh a oslovení renomované společnosti Diana Company, spol s r.o., která má rodinnou tradici, vzniknul na popud mých klientů a spolupracovníků. Hodně lidí se mně ptá dotaz, kde nakupuji já sama, z jakých zdrojů potravin vařím a kde kupovat alternativnější zdroje potravin.

Ano, mojí práci je interpretovat potravinovou přecitlivělost neboli intolerance z potravin a nastavit výživový plán.

Proto bylo mým cílem najít vhodnou společnost, která má základní zdroje ve svém sortimentu a pečlivě vybírá zdravé potraviny, zdravé bílkoviny, minerály, vitamíny, které příznivě působí nejenom na kardiovaskulární systém, trávení, ale působí příznivě i na nervovou soustavu.

Jsem moc ráda, že pod jednou střechou najdu lidi, kteří se nechali testovat na potravinové intolerance, taky bezlepkové pečivo, obiloviny, vločky, kaše, luštěniny, sušené houby, ořechy které jsou ve vysoké kvalitě.

Velice rychle se v celém portfoliu e shopu dá zorientovat a taky Vám pomůžu s nákupem příjmů u konzultace, dle Vašich výsledků z imunologické laboratoře.

Je mi ctí spolupracovat se společností Diana – svět oříšků a děkuji za její cit pro kvalitu, péči a profesionální i on-line služby.