stranka: 7
Zobrazit
Skrýt

O společnosti

Vážení obchodní partneři,

milí přátelé, 

dovolte nám, abychom Vám u příležitosti 25. výročí založení představili společnost Diana Company, spol. s r. o. „Svět Oříšků“ a to jak ve své současné podobě, tak i v průběhu změn a inovací, kterými společnost po dobu svého úspěšného působení na trhu procházela.

Tento rodinný podnik založil v roce 1993 advokát a obchodník JUDr. Jamil Shaya, CSc. a pojmenoval jej po své dceři. Za tímto něžným dívčím jménem se dnes skrývá velmi silná a stabilní firma, patřící mezi přední dovozce a distributory sušeného ovoce, ořechů, semen a dalších produktů v polevách, nejen v České republice, ale i na mezinárodním trhu.

Společnost byla již od svého počátku založena s velkým odhodláním a s cílem nabízet nejvyšší kvalitu zboží a služeb spojenou s vysokým standardem klientského servisu, fungujícího na principech serióznosti, maximální spolehlivosti a fair play. Především díky správné obchodní politice, kvalitnímu vedení managementu společnosti a zodpovědnému přístupu našeho personálu se nám vytyčených cílů podařilo dosáhnout a zároveň vytvořit příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru.

Klíčem našeho úspěchu je především skutečnost, že jsme se od samého začátku našeho působení stali přímými dovozci zboží ze všech koutů světa, převážně přímo od jeho výrobců. Korektními vztahy s našimi zahraničními dodavateli se nám postupem času podařilo od těch nejprestižnějších z nich získat výhradní zastoupení, což se velmi pozitivně projevuje na trvalé kvalitě dovážených produktů a tím samozřejmě i na spokojenosti Vás, našich vážených obchodních partnerů a zákazníků.

Po celých 25 let naší existence sledujeme nejnovější trendy mezinárodního obchodu, aktivně působíme na mezinárodních veletrzích a snažíme se tak neustále rozšiřovat a zpestřovat naší nabídku mnoha zajímavými novinkami a netradičními produkty.

Tradiční součástí společnosti Diana Company, spol. s r. o. je samozřejmě také síť našich specializovaných maloobchodních jednotek. V každé z našich šesti exkluzivních prodejen, situovaných výhradně v atraktivních lokalitách centra Prahy, kde na Vás dýchne exotika indických a thajských vůní, tureckých barev, amerických a bolivijských dálek či kanadských a britských standardů, Vás zajisté osloví výjimečná kvalita nabízených produktů a obslouží Vás náš příjemný personál.

Počátkem nového milénia zaměřil management společnosti svou pozornost na strategickou oblast trhu nemovitostí a Diana Company, spol. s r. o. tak spojila svou původní činnost v oblasti zahraničního obchodu s neméně zajímavým odvětvím cestovního ruchu. Unikátní projekty velmi luxusních a citlivých rekonstrukcí neorenesančních hotelů Alqush Downtown Hotel **** a Amigo City Centre Hotel **** v chráněné památkové zóně centra Prahy, při kterých byly zachovány veškeré historické prvky a respektovány a dodrženy všechny přísné požadavky Národního památkového ústavu hlavního města Prahy, byly následovány dalšími investičními projekty obdobného charakteru.

Takových bylo 25 let Diana Company, spol. s r. o., za kterými se skrývá mnoho tvrdé práce, píle, obětování, příjemných okamžiků a úspěchů, ale také těžkých období a nelehkých situací, které k obchodování samozřejmě také patří.

Závěrem bych chtěl jménem společnosti srdečně poděkovat za dlouholetou spolupráci především Vám všem, našim obchodním partnerům a zákazníkům, jak tuzemským, tak i zahraničním, za 25 let Vaší věrnosti a dobrých vztahů, kterých si velice vážíme.
Zvláštní poděkování patří mé rodině, manželce Evě a dětem Robertovi, Dianě a Jimmymu, za jejich plnou podporu a sdílení mých radostí i starostí. V neposlední řadě bych chtěl vyjádřit upřímné poděkování také všem, kteří se podíleli na rozvoji naší společnosti, především celému současnému, ale i bývalému personálu Diana Company, spol. s r. o. v čele s kolegyní Olgou Hötzelovou, která s námi letos slaví 25 let.

Po celých 25 let našeho působení nejen na českém trhu, ale i v zahraničí usilujeme o to, aby se jméno Diana Company, spol. s r. o. stalo symbolem KVALITY, JISTOTY a TRADICE, především v profesionálním přístupu ke svým obchodním partnerům a zákazníkům.
Vaše spokojenost, k níž směřuje veškerá naše vynaložená snaha a úsilí, zůstává naším hlavním cílem, a proto pevně věříme, že dobrému jménu Diana Company, spol. s r. o. zachováte svou přízeň i nadále. 

Rádi Vás uvítáme v sídle naší společnosti,

Rumunská 8, Praha 2, Česká republika 

alt 

Diana Company, spol. s r.o.
family business
JUDr. Jamil Shaya, CSc.
generální ředitel společnosti

 

Dotazy a připomínky

Pomozte nám se zlepšit! Potěší nás Vaše připomínky a zodpovíme jakýkoliv dotaz. Jsme tu pro Vás!

Poslat

Anketa
Nejsou nastaveny žádné otázky