Lifefood RAWMEO BIO RAW Čokoládové 69g
Kód: 4-LRMC-6/69Související produkty
Detailní popis produktu
Lifefood RAWMEO BIO RAW Čokoládové 69g
Čokoládové kuličky v BIO RAW kvalitě jsou skvělou alternativou ke klasickým sladkostem, oproti kterým ovšem neobsahují žádný rafinovaný cukr ani konzervanty. Produkt je doslazen sirupem z agáve.
- Alergeny: bez alergenů a může obsahovat sezamová semena, skořápkové plody
- Složení: datle*, raw čokoláda* (37 %; kakaová hmota*, kakaový prášek nepražený*, obsah kakaové sušiny 100 %, obsah kakaového másla 10 %), raw sirup z agáve*
Nutriční hodnoty na 100g: | |
Energetická hodnota (kJ/kcal) | 1377/330 |
Bílkoviny (g) | 8 |
Tuky (g) | 12 |
Z toho nasycené mastné k. (g) | 6 |
Sacharidy (g) | 50 |
Z toho cukry (g) | 41 |
Vláknina (g) | 13 |
Sůl (g) | 0,03 |
Doplňkové parametry
Kategorie: | Tyčinky |
---|---|
Hmotnost: | 0.069 kg |
Složení: | Bez palmového oleje, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bio, Vhodné pro vegany, Vhodné pro vegetariány |
VO násobek: | 5 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Lifefood je česká firma, která jíž 12 let vyrábí prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě. Produkty v této kvalitě posilují vaše zdraví, vitalitu, jsou plné živin a vitamínů. V naší nabídce najdete různé druhy energetických nebo proteinových tyčinek. Mezi proteinové tyčinky patří malinová, vanilková s oříšky, jahodová, s lesním ovocem, čokádová se spirulinou. Z energetických můžete vybírat ze spousty druhů jako je například borůvková, acai s banánem, švetková, chia s pistáciemi, fíková, s guaranou, kokosová, s kakaovými boby a vanilkou, pomerančová, s ovocem a macou, jablečná, karobová s lískovými oříšky a další. Za zmínku stojí taky velká BIO RAW čokoláda s konopným semínkem nebo s kešu ořechy. Nejde si nevybrat.