Bezva müsli spékané s jablky,pečená granola 450g

Kód: 4-BMSJG-12/450
100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Spékané musli a bez cukru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezva müsli spékané s jablky,pečená granola 450g

Do křupava zapečená směs instantních ovesných vloček s jablíčky, rozinkami a spoustou semínek, slazená sladovým výtažkem a jablečným koncentrátem. Vhodné ke snídani či svačině, přidat do mléka nebo jogurtu, tak jak to máte rádi.

  • Alergeny: produkt obsahuje celer, hořčici, korýše, měkkýše, mléko, obiloviny obsahující lepek, oxid siřičitý a siřičitany, podzemnici olejnou (arašídy), ryby, sezamová semena, skořápkové plody, sojové boby, vejce, vlčí bob a může obsahovat sezamová semena, skořápkové plody
  • Složení: ovesné instantní vločky 44,5 %, za studena lisovaný řepkový olej, jablečný koncentrát 10 %, směs sušeného ovoce v různém poměru 15 % [rozinky (rozinky slunečnicový olej), jablka], směs semínek v různém poměru 10% (loupaná slunečnice, loupaná dýně), ječný sladový výtažek (ječný slad, pitná voda), pufované jáhly, mletá skořice.
  • Návod na použití: Směs musli smíchejte s mlékem nebo jogurtem.
  • Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Nutriční hodnoty na 100g:
Energetická hodnota (kJ/kcal)2137/509
Bílkoviny (g)10,6
Tuky (g)20
Z toho nasycené mastné k. (g)1,5
Sacharidy (g)64,4
Z toho cukry (g)20,3
Vláknina (g)-
Sůl (g)0

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločky a kaše
Hmotnost: 0.46 kg
Složení: Bez palmového oleje, Bez éček, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Vhodné pro vegany, Vhodné pro vegetariány
Země původu: Česko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

baner bezva musllí

Na výrobu Bezva müsli se vybírají ty nejkvalitnější suroviny od prověřených dodavatelů. Firma si dává záležet na míchání müsli dle originálních receptur. Müsli mají skvělé složení. Obsahují semínka, oříšky, ovoce, vločky... Nepřidávají se do nich žádné konzervanty, barviva, aromata, palmový tuk a taky pokud možno, žádný řepný cukr ani éčka. Müsli je čerstvé a křupavé a samozřejmě ručně míchané a balené. Doporučujeme vyzkoušet třeba sypané müsli s lyofilizovaným ovocem, spékané s ořechy, čokoládou, nebo s jablky, s celozrnnou vlákninou a ovocem, bezlepkové cornflakes bez cukru, s malinami bílou čokoládou, sypané s proteinem, čokoládové nebo jahodové. Nabídka je opravdu široká, tak vybírejte!